Neohodnoceno

BECKER FAMILY Pinot Noir 2016

Ochutnejte vyhlášený německý Pinot Noir, Becker Family Pinot Noir, od vinařství Friedrich Becker z renomované oblasti Pfalz. Toto víno se vyznačuje bohatou vínovou barvou, která představuje svůdnou harmonii mezi intenzivními rubínovými odlesky a hlubokými granátovými tóny. S každým douškem se zahalíte do lahodné kombinace ovocných esencí a jemných kořeněných akcentů. Prozkoumejte naši širokou nabídku německých vín a objevte špičkovou kvalitu, kterou nabízíme. Becker Family Pinot Noir je neodolatelnou volbou pro všechny milovníky vína a znalce, kteří hledají dokonalý gastronomický doplněk. Objednejte si tento Spätburgunder ještě dnes a dopřejte si výjimečný zážitek.

 

 

Můžeme doručit do:
22.4.2024
Skladem (3 ks)
Kód: 712
420 Kč / ks 347 Kč bez DPH
Kategorie: NĚMECKO
Objem: 0,75 l
Ročník: 2016
Odrůda: Pinot Noir
Kategorie vína: červené
Chuťová kategorie: suché víno
Klasifikace vinic: VDP GUTSWEIN / DEUTSCHER QUALITÄTSWEIN TROCKEN
Zbytkový cukr: 0,4 g/l
Alkohol: 13,5 %
Kyseliny: 6,5 g/l
Sklizeno: ručně
Ideální k pití: do 15 let
Teplota pro servis: 15-17 °C
Alergeny: siřičitany
Vinifikace: malé a velké sudy z francouzského dubu
Charakter podloží: zvětralý vápenec
Poloha vinic: okolí obce Schweigenu
Vinařství: WEINGUT FRIEDRICH BECKER

Popis produktu není dostupný

Schild am Haus mit Fuchs swLogo_VDPBundesgeschaeftsstelle_RGB

Rodinné vinařství Friedrich Becker se nachází na samém jihu oblasti Pfalz, přímo na hranici s Alsaskem, kde se také nachází i 70% jejich vinic. V roce 1973 přestal otec současného lídra Fritze prodávat hrozny místnímu družstvu a pustil se výroby vlastních vín. Cesta to byla dlouhá a trnitá, ale dovedla vinařství mezi vinařskou špičku nejen v Německu. Vinař Becker obnovil cisterciácké vinice ze 14.století, použil německé a francouzské klony Pinot Noir, které na hlubokých vápenitých půdách dávají silná, ale také rafinovaná, minerální vína, která jednoznačně patří mezi absolutně to nejlepší co v Německu najdete!

"O stylu Friedricha Wilhelma Beckera je těžké říci něco nového a vzhledem k úrovni, na jaké se zde produkují zejména burgundské odrůdy, což je skvělá zpráva. Pinoty   Noir Heydenreich a Sankt Paul se ucházejí o první místo ve vlastní soutěži vinařství, který Pinot nejlépe prodá vápenité podloží. Chardonnay „Minerál“ a Riesling "Muschelkalk" jsou pak ideálním úvodem do vesmíru jménem Becker."

Falstaff Weinguide Deutschland 2024