DER WEINSCHMECKER doprava a platba

Také znáte situaci, kdy byste si rádi koupili více lahví vína, ale váš oblíbený obchod nemá dostatečný počet parkovacích míst, tak aby byl dostatek času si vína v klidu vybrat a naložit? S tím vším je konec. 

Vítejte v e-sklepě! U nás můžete vybírat kdykoli z jakéhokoliv místa a my vám vína doručíme až k vašim dveřím nebo do recepce na adresu firmy. Víno je i oceňovaný dárek nebo forma poděkování, který zašleme kamkoliv v rámci České republiky i s vaším osobním vzkazem. Pro rychlé doručení jsme si vybrali partnery, kteří nám byli doporučeni mnoha vinaři, a to hlavně s ohledem na šetrnou manipulaci s vínem a celkovou spolehlivost při doručení objednávek.

Pro doručování vašich vín jsme vybrali dopravce MESSENGER a TOPTRANS, kteří jsou přímo propojeni s naším systémem, tak aby vše proběhlo hladce a bez zbytečného prodlení. Platby jsou pohodlně realizovány přes v tuzemsku nejoblíbenější platební bránu GoPay, v případě potřeby dopravci realizují i dobírkovou službu za hotovost nebo kartu. Zakládáme si na udržitelnosti, tudíž vína jsou od nás expedována v pevném kartonu z recyklovaného papíru s proklady mezi jednotlivými lahvemi. Po předchozí dohodě je možné si vína vyzvednout i přímo u nás, pro tuto variantu je však třeba při výběru dopravy zadat možnost osobního vyzvednutí. V tomto případě nás kontaktujte na telefonu 777 590 609 nebo e-mailu: sklep@derwe.cz

Zpět do obchodu