Neohodnoceno

BECKER FAMILY Pinot Noir 2019

Objevte lahodný německý Pinot Noir od vinařství Friedrich Becker z prestižní oblasti Pfalz. Becker Family Pinot Noir je pokladem pro vaše chuťové pohárky, přináší elegantní spojení ovocných tónů a jemných kořeněných nuancí. Rubínově červená barva s tmavými odlesky. Ve vůni tmavé třešně, červená řepa, tabákové listy a lesní půda. Na patře šťavnaté, jadrné s dobrou délkou a strukturou. Pro všechny nadšence do vína a sommeliers je toto víno skvělou volbou, která zaručuje nezapomenutelný zážitek. Prozkoumejte naši širokou škálu německých vín a objevte špičkovou kvalitu, kterou nabízíme. Každá lahev je vyjádřením vášně a tradice, kterou přinášejí již po generace. Objednejte si toto Rulandské modré ještě dnes a dopřejte si šťastný moment s Becker Family Pinot Noir.

 

Můžeme doručit do:
18.7.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 306
420 Kč / ks 347 Kč bez DPH 56 Kč / 100 ml
Kategorie: NĚMECKO
Objem: 750 ml
Ročník vína: 2019
Odrůda: Rulandské modré / Spätburgunder / Pinot Noir
Kategorie vína: červené víno
Chuťová kategorie: suché / trocken / dry
Klasifikace vinic: VDP GUTSWEIN / DEUTSCHER QUALITÄTSWEIN TROCKEN
Zbytkový cukr: 0,4 g/l
Alkohol: 13,5 %
Kyseliny: 6,5 g/l
Sklizeno: ručně
Ideální k pití: do 15 let
Teplota pro servis: 15-17 °C
Alergeny: siřičitany
Vinifikace: malé a velké sudy z francouzského dubu
Charakter podloží: zvětralý vápenec
Poloha vinic: okolí obce Schweigenu
Vinařství: WEINGUT FRIEDRICH BECKER

Popis produktu není dostupný

Schild am Haus mit Fuchs swLogo_VDPBundesgeschaeftsstelle_RGB

Rodinné vinařství Friedrich Becker se nachází na samém jihu oblasti Pfalz, přímo na hranici s Alsaskem, kde se také nachází i 70% jejich vinic. V roce 1973 přestal otec současného lídra Fritze prodávat hrozny místnímu družstvu a pustil se výroby vlastních vín. Cesta to byla dlouhá a trnitá, ale dovedla vinařství mezi vinařskou špičku nejen v Německu. Vinař Becker obnovil cisterciácké vinice ze 14.století, použil německé a francouzské klony Pinot Noir, které na hlubokých vápenitých půdách dávají silná, ale také rafinovaná, minerální vína, která jednoznačně patří mezi absolutně to nejlepší co v Německu najdete!

"O stylu Friedricha Wilhelma Beckera je těžké říci něco nového a vzhledem k úrovni, na jaké se zde produkují zejména burgundské odrůdy, což je skvělá zpráva. Pinoty   Noir Heydenreich a Sankt Paul se ucházejí o první místo ve vlastní soutěži vinařství, který Pinot nejlépe prodá vápenité podloží. Chardonnay „Minerál“ a Riesling "Muschelkalk" jsou pak ideálním úvodem do vesmíru jménem Becker."

Falstaff Weinguide Deutschland 2024 

 

Zpět do obchodu