Neohodnoceno

WÜRZBURGER Innere Leiste Spätburgunder trocken Bio

Prožijte jedinečný zážitek s vínem Wurzburger Innere Leiste Erste Lage Spätburgunder Trocken BIO od vinařství Am Stein. Toto vysoce kvalitní víno nabízí harmonii přírodních chutí a zralého ovocného buketu. Višně a barevné ovoce se snoubí s jemnými praženými aroma a jemnými náznaky vanilky ve vůni, silná taninová struktura; nuance kávy a tmavé čokolády, plné víno s dlouhým závěrem. Pro milovníky vína, kteří hledají autentickou kvalitu, je tento biologický Spätburgunder nezbytnou volbou. Objednejte si láhev online a dopřejte si lahodný zážitek, který obohatí každou příležitost

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Skladem (>5 ks)
Kód: 996
Značka: WEINGUT AM STEIN
617 Kč / ks 510 Kč bez DPH 82 Kč / 100 ml
Kategorie: NABÍDKA VÍN
Objem: 750 ml
Ročník vína: 2022
Odrůda: Rulandské modré / Spätburgunder / Pinot Noir
Kategorie vína: červené víno
Chuťová kategorie: suché / trocken / dry
Klasifikace vinic: VDP.ERSTE LAGE
Zbytkový cukr: 0 g/l
Poloha vinic: Würzburger 210 -250 m.n.m.
Charakter podloží: mořské sedimenty, zvětralý vápenec, jíl
Vinifikace: dubový sud
Obsah alkoholu: 12,5 %
Kyseliny: 6,4 g/l
Ideální k pití: do 10 let
Teplota pro servis: 16 - 18 °C
Alergeny: siřičitany
Vinařství: WEINGUT AM STEIN

Popis produktu není dostupný

Roku 1890 založil pradědeček současného majitele Ludwiga Knolla vlastní dílnu přímo v srdci Würzburgu. Byl mistrem bednářského umění a prvotřídními sudy zásoboval nejznámější vinařství nejen v okolí. V průběhu let se réva dostala do popředí jeho zájmu. Pěstování a výroba vín mu přinášela velkou radost a probudila hlubokou vášeň, což bylo předpokladem ke vzniku mimořádných vín z nejlepších lokalit ve Frankách. Důležitým milníkem pro rozvoj vinařství byl rok 1980, kdy otec současného majitele vystavěl nové vinařství v centru nejlepší lokality v oblasti Franky v lokalitě Wüzburger Stein. Další směřování a rozvoj vinařství převzal Ludwig Knoll se svou ženou Sandrou v roce 1990. Spojení dobrého vína a jídla, kulturních akcí a týmového ducha  inspiruje, stejně jako skvělá atmosféra ve Wein am Stein, kterou si vždy užije celý tým. Bezprostředně po studiu vinařství Ludwig položil první základy k přechodu na ekologické a později biodynamické zemědělství. Tuto fylosofii spolu s požitkem a radostí ze života předává jejich dětem Antonii a Vincenzovi.

"Téměř před 30 lety jsme začali naše velké dobrodružství na kameni: vždy to vyžadovalo hodně odvahy, síly a často i vytrvalosti, abychom se dostali tam, kde jsme dnes."

                                                                                                       LUDWIG KNOLL

 

 

Zpět do obchodu