Vinařství Rakousko

Vinařství

Allram je přední rakouské vinařství s dlouholetou tradicí, které se nachází uprostřed vinařské oblasti Kamptal v malebné vesnici Strass im Strassentaler.

Více informací

Příběh tohoto mladého vinařství začal v roce 2016, kdy manželé Veronika a Sebastian Braunovi založili vinařství v okouzlující oblasti Wachau.

Více informací

Weingut Frank je rodinné vinařství v severovýchodním Weinviertelu v malebném městečku Herrnbaumgarten.

Více informací
Unknown_1

 Obec Schönberg am Kamp, leží v údolí řeky Kamp na severním konci vinařské oblasti Kamptal, která se vyznačuje vyjimečným mikroklimatem.

Více informací
Unknown_1

Vinařství FJ Gritsch spojuje minulost a současnost a vždy se zaměřuje na budoucnost. Franz-Josef Gritsch je již sedmou generaci rodiny, která pěstuje vinnou révu

Více informací

Jací manželé takové víno. Terroir – to je především rukopis manželů Carmen a Martina Moserových, kteří milují svoje povolání a milují život.

Více informací

Již od roku 1770 je Boutique Weingut Lackner Tinnacher jednou z nejstarších usedlostí v Südsteiermark.

Více informací

Vinařství Pöckl bylo založeno v roce 1910, kdy se Albert Pöckl vrátil do Rakouska poté, co žil 10 let v Minnesotě v USA.

Více informací

Velmi sympatičtí manželé Walter a Doris Glatzer vedou svoje rodinné vinařství od roku 1987 a dnes patří mezí hnací motory celé této unikátní oblasti.

Více informací

Rodinné vinařství se nachází v obci Kleinhadersdorf, západně od Poysdofru v dolnorakouské oblasti Weinviertel.

Více informací

Vinařství Wohlmuth produkuje špičková vína již od roku 1803 na polohách s vysokou nadmořskou výškou na břidlicovém podloží.

Více informací

Bio vinařství vídeňského doayena a průkopníka špičkových vín z hlavního města Rakouska Fritze Wieningera je jasnou jedničkou ve Vídni.

Více informací
Zpět do obchodu