Bílé víno z Německa a Rakouska, Strana 15
Řazení produktů
Výpis produktů
Lackner-Tinnacher Morillon Ried Eckberg Südsteiermark 0,75l 2024
Skladem
(>6 ks)
492 Kč bez DPH
595 Kč
/ ks
Měrná cena:
79,33 Kč / 100 ml
Světle žlutá barva, ve vůni bílá broskev, hruška, citron, mandle a křemenný kámen. Morillon Ried Eckberg 2024 je...
Friedrich Becker Riesling Muschelkalk trocken Pfalz 0,75l 2022
Skladem
(>6 ks)
513 Kč bez DPH
621 Kč
/ ks
Měrná cena:
82,80 Kč / 100 ml
Světle žlutá barva, ve vůni zralé žluté jablko, meduňka, luční byliny a nádech rybízu. Riesling Muschelkalk 2022 je...
Weinrieder Grüner Veltliner RESERVE Weinviertel 0,75l 2018
Skladem
(>6 ks)
513 Kč bez DPH
621 Kč
/ ks
Měrná cena:
82,80 Kč / 100 ml
Zlatavá barva, ve vůni fíky, rozinky, sušené ovoce, kouř a koření. Grüner Veltliner Reserve 2018 je suché víno...
Dr. Wehrheim Riesling Birkweiler Rotliegendes Pfalz 0,75l 2023
Skladem
(>6 ks)
527 Kč bez DPH
638 Kč
/ ks
Měrná cena:
85,07 Kč / 100 ml
Světle zlatavá barva, ve vůni mokrý kámen, kouř, zelená papája, karambola, žluté jablko a bylinky. Riesling...