Vinařství Německo

Vinařství

Toto rodinné vinařství bylo založeno po první světové válce v roce 1920 a dnes podnik vede již čtvrtá generace v čele Franzem Wehrheimem.

Více informací

Rodinné vinařství Becker se nachází na samém jihu oblasti Pfalz, přímo na hranici s Alsaskem, kde se také nachází i 70% jejich vinic.

Více informací

Fritz a Friedrich Kelerrovi participují na všech důležitých rozhodnutích týkající se vína a vinařství společně. Dvě generace rodiny Kellerů ...

Více informací

Rodinné vinařství Jakob Jung bylo se nachází v obci Erbach ve slavné německé vinařské oblasti Rheingau.

Více informací

Vášeň a ambice stát se jedním z nejlepších se projevily již v roce 2001, kdy Sebastian získal titul „Mladý vinař.

Více informací

Rodina Stoddenových se věnuje vinařství v údolí Ahr od roku 1578. V roce 1900 začal Alois Stodden lisovat svůj první Pinot Noir.

Více informací

Vínařství, které se nachází přímo ve světově proslulé a bájné obci Forst v oblasti Pfalz založili bratří Klaus a Hans Lucasovi.

Více informací

Vinařství Waßmer se nachází v obci Bad Krozingen – Schlatt (region Markgräflerland) na samém jihozápadě Německa.

Více informací

Vinařství s více než tisíciletou historií se nachází na levém břehu řeky Ruwer v obci Mertesdorf asi dva kilometry od jejího ústi do Mosely.

Více informací

Nicolaus Weis založil vinařství roku 1947 a pojmenoval ho po křesťanském patronu vína a papeži Urbanu I., „Weingut St. Urbans-Hof“.

Více informací

Vinařství bylo založeno v roce 1984 s ambicí vybudovat něco zcela nového a to vyrábět vysoce kvalitní sekt tradiční lahvovou fermentací.

Více informací

Rodinné vinařství SALWEY se nachází na jihozápadě Německa ve vinařské oblasti Baden. Je to nejslunnější oblast země známá produkcí suchých bílých a červených vín.

Více informací

Rodinné vinařství SCHLOSS LIESER je dnes jedno z nejvěhlasnějších vinařství v Německu.

Více informací

Vinařství Schloss Sommerhausen bylo založeno v roce 1435 a rodina Stainmann pěstuje víno již po 16 generací.

Více informací

V západní části německé vinařské oblasti Rheinhessen, v krajině strmých kopců vulkanického původu již po devět generací produkuje vína rodina Wagner – Stempel.

Více informací

1890 založil pradědeček současného majitele Ludwiga Knolla vlastní dílnu přímo v srdci Würzburgu. Byl mistrem bednářského umění a prvotřídními sudy zásoboval nejznámější vinařství nejen v okolí.

Více informací

První zmínku o rodinném vinařství Wolf najdete v knihách obce Birkweiler, která leží v jižním Pfalzu již v roce 1620.

Více informací
Zpět do obchodu